Špeciálna cena Impact Hub

16. november, ráno 2:15, práve prichádzame do Prievidze. Totálne vyšťavení, ale pritom naplnení šťastím a s úsmevom na tvári sa neveriacky s bratom pozeráme jeden na druhého. Pred pár hodinami sme  oficiálne ukončili takmer trojmesačné školenia plné workshopov, odborných konzultácií s mentormi a vypočuli si rozhodnutie poroty:

„Okrem víťazov udelil Impact HUB špeciálnu cenu prvému komerčnému bike-sharingovému systému na Slovensku – Zelenému bicyklu.“

Na poslednú prezentáciu do Bratislavy sme prišli s pokorou a vyrovnaní. Vedeli sme, že či sa ocitneme na stupni víťazov, alebo nie, i tak sme už teraz víťazi. Najväčšou výhrou bol mentoring od skúsených ľudí z oboru, vďaka čomu sme si počas všetkých tých hodín osobného prístupu pravidelne domov odnášali mnoho rád a nadhľadov na náš projekt. I keď to bolá ťažká a tvrdá práca, vďaka skvelej energii v Impact Hub-e sme si ju po celý čas užívali.  Špeciálne ďakujem patrí Braňovi, Jurajovi, Baške a Adamovi, s ktorými sme boli pravidlne v kontakte a sprevádzali nás počas tejto cesty. Výhre sa veľmi tešíme a veríme, že o projektoch ktoré neboli ocenené ešte budeme v budúcnosti počuť. Boli ste skvelí!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *